EKONOMİ ASAYİS MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Demokratik Sol Parti, milliyetçi bir partidir

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Demokratik Sol Parti, milliyetçi bir partidir

Eklenme:14.03.2019 / 18:01          Güncelleme:14.03.2019 / 18:01

MUĞLA (AA) - DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Demokratik Sol Parti, milliyetçi bir partidir. Ecevitin söylediği gibi milliyetçiliği boş sokak duvarlarına değil, Egenin mavi sularına, Orta Anadolunun haşhaş tarlalarına, Kıbrısın Beşparmak Dağlarına yazmış bir milliyetçilik vardır DSPde. dedi.

Aksakal, Muğlanın Ortaca ilçesinde, DSP seçim bürosunu ve işletmeleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi ve yerel seçimler için destek istedi.

Aksakal, burada yaptığı konuşmada, DSPnin, dürüstlüğün, temizliğin, milliyetçiliğin, bağımsızlığın ve özgürlüğün güvencesi olduğunu ifade etti.

DSPnin dürüst bir parti olduğunu belirten Aksakal, Boğazından bu milletin tek 10 kuruşu geçmemiştir. Demokratik Sol Parti özgürlükçü bir partidir. Çünkü DSPnin iktidarlarında hiçbir devlet memuru kendisini iktidara tabi olarak düşünmemiştir. Görevini yapmıştır. Yapamayan hesabını adalete vermiştir. ifadelerini kullandı.

DSPnin milliyetçi olduğunu vurgulayan Aksakal, şöyle konuştu:

“Demokratik Sol Parti, milliyetçi bir partidir. Ecevitin söylediği gibi milliyetçiliği boş sokak duvarlarına değil, Egenin mavi sularına, Orta Anadolunun haşhaş tarlalarına, Kıbrısın Beşparmak Dağlarına yazmış bir milliyetçilik vardır DSPde. Amerikanın, Türkiyenin güneydoğusunda yaratmaya çalıştığı sözde devleti baştan reddetmiş, elinin tersiyle iktidarına mal olacağını da bilse buna izin vermemiş, 17 senedir siyasetin uzak noktasında tutulmuş bir partidir.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2015 manisaokuyor.com İHA abonesidir.
www.manisaokuyor.com
info@manisaokuyor.com
Rss Mobile @Manisa Okuyor /Manisa Okuyor

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45